...ve zamane genci yazmaya başlar.

14 Haziran 2010 Pazartesi

"Gizemli Tavşan" 9.bölüm tanıtım yazısı

Beklenen finale çeyrek kala Gizemli Tavşan'da olaylar hızlanıyor, heyecan doruklara tırmanıyor! Nurcan'ın çocuklarda saklandığını öğrenen Arda evin kapısını çalıyor, Nurcan ise onu karşısında görünce duygularına söz geçiremeyip bir anlık hataya düşüyor. Üstüne üstlük bu manzaraya şahit olanlar arasında Mahluki Hanım ve Mustafa Bey de var.

NURCAN HAYATININ HATASINI YAPIYOR!

Alev'in kalkıştığı şantaj olayı hiç beklemediği bir biçimde sonlanmış, genç kız yaralanma tehlikesini atlatmıştır. Alev'in karşı tarafla gerçekleştirdiği bir anlaşma sonucu cephelerde eşitlik sağlanmıştır. Ancak Arda, Suzan'ın fark edemediği gerçeği fark etmiş, resimlerdekinin Sevda değil Nurcan olduğunu anlamıştır. Alev, Nurcan'ın onlarda kaldığını itiraf etmek zorunda kalmış; bu durum karşısında Suzan çok şaşırmış, Arda'ysa derin bir sessizliğe gömülmüştür. Okulda ise iki kız arasında gittikçe çekişmeye dönüşen Barış meselesinin durulduğu yoktur. Nazlı, Alev'le karşılaştıkları her an ona hava yapmaktan vazgeçmemektedir. Okul çıkışı Mahluki Hanımlara giden çocuklar Mustafa Bey'in kalbindeki adın o olduğundan artık emindirler. Peki aynı şey Mahluki Hanım için de öyle midir? Alt katta samimi diyaloglar yaşanırken üst katta çocukların evinin kapısı hiç beklenmedik anda hiç beklenmedik bir el tarafından çalınır. Arda, Nurcan'ı unutamamıştır. Kapıyı açtığında karşısında Arda'yı görünce bocalayan Nurcan onun ısrarıyla onun evine gitmekten kurtulamaz. Arda, Nurcan'a onu kararsız bırakacak bir teklif sunar. Ve onu öper. Tüm bu manzarayı o sırada Mahluki Hanımlardan çıkmakta olan Mustafa Bey ve çocuklar da görmüştür. Geri dönüşü olmayan bu hareket kıyamet alametidir.

Çok kısa bir süre sonra blogda yayımlanacak olan dokuzuncu bölümün çalışmalarına bugünlerde başlandığını ve Mert'in titizlikle yoğun bir şekilde çalıştığını da belirletim.
Bu bölümü sakın kaçırmayın!

0 yorum: